Taliansku kávu Carraro na Slovensko dovážame priamo z Talianska od roku 2009. Carraro je symbolom najvyššej kvality, Mercedes medzi kávami, a pritom je cenovo prístupná pre kaviarne, firmy alebo aj pre domácnosti.

Carraro znamená pre talianov tradíciu a inováciu

Taliani patria medzi TOP pražiarov kávy a rodinná firma Carraro nie je výnimkou. Už od roku 1927 získavajú skúsenosti aby dosiahli kvalitne vypraženú a dokonalú kávu s nezameniteľnou chuťou. Výsledkom je absolútny pôžitok s arómou, ktorá je z roka na rok čoraz rafinovanejšia pri každej úrode. Mimochodom, úroda tejto dokonalej kávy pochádza zo starostlivo vybraných plantáží.

Káva Carraro, veľkoobchod, predaj
Image

Káva pre všetkých pôžitkárov

Prémiová rada

Výnimočná kvalita a jedinečná chuť talianskej kávy. To sú parametre, ktoré charakterizujú prémiovú radu obsahujúcu tie najjemnejšie zrná čistej arabiky alebo zmesi s robustou v dokonalej rovnováhe. Prémiovú radu odporúčame pre kaviarne, bary a HoReCa segment.

Kapsule Nespresso, Dolce Gusto a Lavazza Blue

Zabudnite na priemernú chuť espressa z kapsúl. Carraro je aj v tejto forme absolútna svetová špička. Generácie skúseností, inovácii a moderných technológii sú receptom, ktorý je rovnako tajný ako recepty najznámejších kolových nápojov.

Už vám nič nebráni pripraviť si v práci s kolegami, obchodnými partnermi alebo doma pravé talianske espresso za necelú minútu.

Mletá káva

Moka kávovary, konvičky, talianske samovary, french press, moderný aeropress, ľudovo aj koťogo, dokážu pripraviť dúšok dokonalej talianskej kávy v pohodlí domova. Očarí vás nielen chuť, ale aj krásne balenie takže vyriešite aj starosti s darčekmi pre svojich priateľov a rodinu.

BIO káva

Žiadne chemické pesticídy, genetické modifikácie, jednoducho ekologické poľnohospodárstvo je zdrojom bio kávy Carraro. Pokiaľ vaša kaviareň, bar, či reštaurácia potrebuje organickú taliansku kávu, ste na správnej adrese.

Vendingová rada

Carraro ponúka aj chuťovo optimalizované kávy pre vendingové stroje a automatické kávovary.

Sme veľkoobchod s kávou pre HoReCa prevádzky

Kávu predávame od roku 2009 a skúseností máme na rozdávanie. Poradíme vám s výberom najvhodnejšej kávy pre vašu prevádzku, a keďže máme v ponuke snáď všetko, čo k príprave kávy môžete potrebovať od filtrov až po espresso stroje, postaráme sa aby vám nič nechýbalo pre jej prípravu. Všetko za veľkoobchodné ceny.

Vyškolíme aj váš personál

Podporu a školenia chápeme ako našu povinnosť. Spôsob ako budete kávu pripravovať a spokojnosť vašich hostí je nielen vaša ale aj naša vizitka.

Predaj kávy pre HoReCa, veľkoobchod
Image

Prečo sa stať našim obchodným partnerom?

Kvalitná talianska káva
Carraro

Priamo od slovenského distribútora

Vždy čerstvá
a v najvyššej kvalite

Výhodné veľkoobchodné ceny a podmienky

Bezkonkurenčná
podpora predaja

Odborné poradenstvo
a školenia

Ponúknite svojim hosťom absolútny pôžitok

Vaši hostia sa stanú ambasádormi dobrého mena podniku a výhodné obchodné podmienky zárukou obchodného rastu. Radi vám poskytneme podrobne viac informácií telefonicky na čísle 0905 500 508, e-mailom na adrese info@carrarocaffe.sk alebo osobne v našom showroome na Partizánskej ulici 118 v Banskej Bystrici.

Príďte nás ochutnať

Vzorková predajňa kávy

Banská Bystrica

Partizánska cesta 118
974 01 Banská Bystrica, Slovensko