Taliansku kávu Carraro sme na Slovensko doviezli v roku 2009 ako prví, a stali sme sa distribútorom tejto značky. Prečo taliansku? Očarila nás ich gastronómia, vycibrená chuť, príprava silného espressa, a dlhoročné skúsenosti celých generácií s technikou praženia kávy.

Nikdy sme neboli spokojní s priemerom. Svojim zákazníkom v HORECA segmente sme chceli dodávať produkty, ktoré dokážu premeniť každý moment na nezabudnuteľný pôžitok.

Začali sme preto hľadať rodinné firmy a pražiarne v Taliansku, ktorých kávu, čaj, čokolády a doplnkový tovar vám teraz ponúkame.

Náš showroom na Partizánskej ulici 118 v Banskej Bystrici.
Image

Vyhovieme každej chuti

Vašu gastro prevádzku dokážeme vybaviť kompletným sortimentom vysokokvalitných produktov s jednoduchou prípravou:

  • pravou talianskou kávou Carraro
  • kvalitnými čajmi Whittington a Arthemia
  • horúcou čokoládou Eraclea a Arthemia
  • letným programom vo forme studených milkshake-ov a ľadových čajov
  • doplnkovým sortimentom

S rodinnou firmou Eraclea sme začali spolupracovať v roku 2002, kedy ešte nebola táto značka súčasťou gigantu Lavazza. Hriešne maškrtné čokolády a čaje Whittington, ktoré k nim patria, dovážame na Slovensko aj v súčasnosti.

Značka Arthemia je mladším potomkom rodiny, ktorá založila Eracleu.

Na trh prišli s vylepšenými receptúrami tých najrozmanitejších a najkvalitnejších druhov čajov,  horúcich čokolád a krémov vhodných aj pre ľudí s rôznymi potravinovými alergiami a intoleranciami. Vyrábajú sa v Miláne a okrem gastro zariadení sú určené aj pre domáce použitie.

Image

Dokonalý výsledok

Vašej prevádzke alebo firme dodáme kompletný gastro servis, zariadenia a technológie nevyhnutné pre prípravu dokonalého talianskeho espressa. Výhody, ktoré vám ponúkame vychádzajú aj z našich výborných vzťahov so zahraničnými dodávateľmi. S majiteľom spoločnosti vyrábajúcej profesionálne kávovary Futura sme priateľmi už niekoľko rokov.

Na Talianoch nám imponuje temperament, orientácia na rodinu, poverčivosť aj zvyklosti, móda, spôsob akým si užívajú život. Tešia sa zo života naplno, a v každom dúšku ich kávy alebo čokolády sa o tom presvedčíte na vlastné chuťové poháriky nielen vy, ale aj vaši hostia.

Ponúkneme kávu, prosím?

Kontaktujte nás už dnes. Radi vám predstavíme možnosti obchodného rastu vašej kaviarne alebo reštaurácie s kvalitnými produktami Carraro Caffe.