Svetová talianska káva

Carraro káva Línia 1927

Línia 1927

Línia 1927 predstavuje skoro 100 rokov skúseností rodinnej spoločnosti Carraro v umení praženia kávy. Ponúka výber z ôsmich najkvalitnejších zŕn vypestovaných na celom svete pripravených tradičnou metódou pomalého praženia. Očarí vás intenzívna, aromatická, krémová a čokoládová chuť a určite poteší aj nízky obsah kofeínu.
Zobraziť
Carraro prémiová línia

Prémiová línia

Prémiová línia Carraro je symbolom výnimočnej kvality a jedinečnej chuti. Aj preto ju najčastejšie dodávame zariadeniam v HoReCa segmente kde splní očakávania najnáročnejších milovníkov kávy. Dôkladne vyberané, starostlivo a pomaly pražené kávové zrná dávajú prémiovej línii Carraro punc diamantu medzi všetkými kávami.
Zobraziť
Carraro káva línia Globo

Línia Globo

Línia Globo ponúka kávu s optimalizovanou chuťou pre vendingové stroje a automatické kávovary. Ako pri všetkých druhoch kávy Carraro, aj tu je základom kvalitný výber kávových zŕn. Vyberte si z rôznych druhov vendingovej kávy Carraro miešanej v rôznych pomeroch arabiky a robusty. Budete prekvapení ako dokonale môže chutiť káva “z automatu”.
Zobraziť
Carraro BIO línia

BIO línia

BIO línia ponúka kávy z ekologického poľnohospodárstva – overených certifikovaných fariem, ktoré pestujú kávu bez pesticídov. Carraro aj touto radou BIO kávy dokazuje, že sa uberá ekologickým smerom, a dbá na životné prostredie a ekológiu. Káva je balená v kilových baleniach vo forme zrna, v 250g baleniach mletá, aj vo forme podov.
Zobraziť
Carraro línia jednodruhových káv

Línia jednodruhových káv

Základnou vlastnosťou jednodruhových káv je ich charakteristická chuť a vôňa, ktorá je typická pre oblasť z ktorej káva pochádza. Názov kávy je totožný s názvom krajiny, v ktorej je káva vypestovaná. Vo väčšine prípadov sa rôznymi metódami spracúva vždy výberová káva z čerstvej úrody z individuálnych fariem v danej zemi. 

Zobraziť
Carraro káva línia Caffe del Villaggio

Línia Caffe del Villaggio

Nová línia – výber najlepších druhov káv, ktoré sa jednotlivo vyberajú a uchovávajú na tých najčistejších plantážach. Podporujeme trvalo udržateľné poľnohospodárstvo, ktoré pomáha pestovateľom, pracovníkom a ich rodinám a súčasne pomáha chrániť svetové zdroje. Táto káva je pražená pomaly a svetlo.  Pražia sa tri druhy kávy vždy v dvoch variantách – medium a light (stredné a slabé praženie).

Zobraziť
Carraro bezkofeínová línia

Bezkofeínová línia

Proces dekofeinácie prebieha už na zelenej káve. Vykonáva sa v továrňach na dekofeináciu, odkiaľ zelená dekofeinovaná káva putuje rovno do pražiarne a ďalej sa spracúva rovnako ako bežná káva. Všetky procesy praženia pôsobia na bezkofeinové zelené zrno rovnako ako na kofeinové. Káva Carraro deccoffeinato si zachováva svoju výnimočnú chuť, arómu aj krému
Zobraziť
Carraro káva – kapsule a pody

Kapsule a pody

Aj v oblasti výroby kapsulí a podov pražiareň Carraro stále napreduje. Kapsule aj pody obsahujú prvotriednu kávu spracovanú tradičným spôsobom. Takto si kávu Carraro môžete vychutnať aj v domácom prostredí. Kapsule sú kompatibilné s Dolce Gusto, Nespresso, ale aj Lavazza Blue.
Zobraziť

Ponúknite svojim hosťom absolútny pôžitok

Vaši hostia sa stanú ambasádormi dobrého mena podniku a výhodné obchodné podmienky zárukou obchodného rastu. Radi vám poskytneme podrobne viac informácií telefonicky na čísle 0905 500 508, e-mailom na adrese eraclea@eraclea.sk alebo osobne v našom showroome na Partizánskej ulici 118 v Banskej Bystrici.

Príďte nás ochutnať

Vzorková predajňa kávy

Banská Bystrica

Partizánska cesta 118
974 01 Banská Bystrica, Slovensko